שכונת מול הפארק

רעננה, רע/2020

City icon

עיר

רעננה

Status icon

סטטוס תכנוני

הפקדת תכניות מפורטות

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

כ - 2,000 יח"ד

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  רעננה – מול הפארק – שכונת מגורים חדשה – רע/2020

  מדוע להשקיע דווקא ברעננה?

  ידוע לכל כי העיר רעננה נחשבת לאחת הערים המבוקשות ביותר בישראל. הודות לאיכות החיים הגבוהה, למערכת החינוך האיכותית ולמיקומה במרכז הארץ, שומרת העיר על מעמדה הגבוה ונשארת כאחת הערים הנחשקות ביותר למגורים. תושבי העיר סופגים ערכי תרבות, ספורט וחינוך על בסיס קבוע ועיריית רעננה שמה לה למטרה לשמור על איכות הסביבה, בין היתר על ידי שמירה על עיר ירוקה ונקייה הכוללת פארקים, גנים ואפשרויות מחזור מתקדמות.

  מכיוון שהביקוש למגורים בעיר גבוה במיוחד מחירי הנדל”ן שומרים על מגמת עליה חיובית מזה שנים ומחירי הקרקעות במתחמי התכנון השונים ממשיכים לעלות. מגמת עליית המחירים, הביקוש הגבוה, איכות החיים בעיר והקרבה למרכז הארץ ולתשתיות ברמה ארצית הן חלק מהסיבות מדוע כדאי להשקיע בקרקעות בסביבת רעננה, במיוחד אלו הנמצאות בתוך הליך תכנוני והליכי הפשרה. אחד ממתחמי התכנון המדוברים ברעננה הוא מתחם “רעננה מול הפארק” הנמצא בשלבי תכנון מתקדמים להקמה של שכונת מגורים לצד פארק עסקים תחת התוכנית רע/2020.

  קצת על מתחם רעננה ממול הפארק ועל תכנית רע/2020:

  תוכנית רע/2020 היא תוכנית אשר מתייחסת למתחם המגורים והתעסוקה החדש שיקום במערב רעננה, דרומית לפארק רעננה וצפונית לכביש 531 ולתחנת הרכבת רעננה דרום. תוכנית רע 2020 משתייכת לתוכנית המתאר הכוללנית של העיר רע’/3000. במסגרת תוכנית רע/2020 עתידים להיבנות בנייני מגורים בני עד 10 קומות ו כ- 2,000 יח”ד, כמו גם מתחמי מסחר (15,000 מ”ר) ומשרדים (130,000 מ”ר) רחבי היקף.

  רעננה מושכת אליה תושבים מכל רחבי הארץ והממוצע הסוציו-אקונומי של תושבי העיר נחשב מהגבוהים בישראל. מחירי הנדל”ן והדיור בעיר שומרים על יציבות לאורך שנים, עם נטייה מעלה. הקרקע המוצעת לרכישה במסגרת תוכנית רע/2020 היא עתודת הקרקע הממוקמת דרומית לשכונת “לב הפארק” – אזור בו מתגוררת אוכלוסיה חזקה ואמידה.

  רע/2020 מגורים קרקעות ברעננה
  תוכנית רע/2020 – להמחשה בלבד

   

  הקרקע נמצאת בסמוך לתשתיות קיימות ולמערכות הסעת המונים כגון רכבת ישראל וכביש 531 המהווה חיבור מהיר לכבישי האורך החשובים ביותר (כביש 2, כביש 4, כביש 6). החברה למימוש קרקעות רכשה עבור משקיעיה כ-15 דונם קרקע במתחם, אשר נכלל בתוכנית רע/3000, תוכנית אשר אושרה בסוף חודש מרץ 2016. המתחם נמצא בשלבי תכנון מתקדמים ביותר ובשנת 2017 פורסמה למתחם תכנית מפורטת הכוללת טבלאות איזון והקצאות.

  הרווחים המשמעותיים בפרויקט:

  אנו צופים כי השכונה החדשה תהיה השכונה היוקרתית והמבוקשת ביותר ברעננה עם גישה ישירה לתחנת הרכבת, למרכזי פנאי ובילוי, פארקים לרווחת ציבור ולכביש 531 המתחבר למרבית כבישי הרוחב המשמעותיים ביותר (כביש 2,4,6). אם מדברים באופן כללי, רכישה של קרקע והגעה לדירה במתחם צפויה להכניס רווחים של כ- 1,000,000 ש”ח כאשר תמיד ישנה אפשרות לממש את הקרקע טרם הבניה ולגזור רווחים נאים בשלב מוקדם יותר.

  התמונות להמחשה בלבד. הקרקע אינה זמינה לבנייה. ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים