התמר ב' פארק המדע

רחובות, רח/2005/ו

City icon

עיר

רחובות

Status icon

סטטוס תכנוני

מאושר וזמין לבניה

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

תעסוקה ומסחר

Profit icon

רווח משוער

15%-20% לשנה בממוצע

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


  פרויקט התמר ב'- פארק המדע – תכנית רח/2005/ו – רחובות

  פרויקט רחובות התמר ב' – פארק המדע – מה קרה בפרויקט ומה היו הרווחים המשמעותיים?

  משקיעים רכשו בפרויקט קרקע חקלאית להשקעה. הקרקע נרכשה בעודה בתהליך שינוי ייעוד לתעסוקה ומסחר. כיום הקרקע עברה את כל ועדות התכנון והקרקע הפכה לזמינה ומאושרת לבניה. משקיעים שקנו את הקרקע כחקלאית השלישו את כספם. כיום המשקיעים נמצאים בשלבים מוקדמים להתארגנות לבניה. פארק תמר ב' הוא המשך ישיר של אזור התעסוקה תמר א'. לקוחותינו אשר חיפשו קרקע להשקעה במרכז והשקיעו איתנו במתחם תמר ב' זכו ליהנות ועודם נהנים מרווחים גבוהים בקרקע. הרווחים נובעים מתהליך השבחת הקרקע ועליית ערך הקרקעות כתוצאה מהשלמת ההליך התכנוני. ההשקעה במתחם התבררה כהשקעה מעולה המקנה רווחים עודפים על פני אפיקי השקעה אחרים.

  מדוע השקענו דווקא ברחובות?

  העיר רחובות ממוקמת במרכז הארץ ומונה כ – 140,000 תושבים. בעיר פועלים מכון וייצמן והאוניברסיטה העברית הנחשבים למרכזי ההשכלה מהמובילים בארץ. העיר מאמינה בפיתוח שטחי תעסוקה ומקדמת בניית שטחי מסחר ומשרדים בסביבתה ובסביבת הרכבת. יתרון נוסף לעיר רחובות הוא אזור פארק המדע הנחשב כאזור בילוי תוסס בשעות הערב ומושך את תושבי הסביבה כולה. מניתוח של מגמת התכנון, מיקום העיר, יתרונותיה ושיקולי העירייה התבהר כי איתור שטחי מסחר למכירה בעיר והשקעה בהם תניב רווחים נאים בהתאם להתפתחות והצמיחה הצפויה. השילוב של תעסוקה ומסחר בקרבת הרכבת הוא שילוב מנצח הטומן בחובו אפשרויות השקעה נהדרות. אפשר לראות במתחם פארק ההייטק באשדוד ובמתחם אנרג'י פארק כאזורי תעסוקה מובילים דומים אשר יתפתחו משמעותית בשנים הקרובות ויניבו רווחים גבוהים במיוחד.

  קצת על מתחם תמר ב', פארק המדע ועל תכנית רח/2005/ו ברחובות:

  המתחם ממוקם מזרחית לפארק המדע, בסמוך למכון ויצמן, ומתפרס על שטח של כ – 620 דונם. מתחם תמר ב' הוא המשך ישיר של מתחם תמר א' הנחשב כגולת הכותרת של עיריית רחובות וכיום שוכנות בו מהחברות הגדולות במשק. המתחם מתאפיין בקרבה לתשתיות לאומיות כגון כביש 431 ורכבת ישראל. הקרקע במתחם תמר ב' עברה את כל וועדות התכנון והפכה למאושרת וזמינה לבניה. כיום בעלי הקרקעות נמצאים בשלבים מוקדמים של התארגנות לבניה ובמתחם מתוכננים להיבנות כ 1.4 מיליון מ"ר. ההשקעה בקרקע למשרדים וקרקע לתעסוקה במתחם הוכיחה את עצמה כהשקעה רווחיות מאוד ונבונה.

  הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


   פרויקטים נוספים

   פרויקט ICON אשדוד

   פארק ההייטק, אשדוד

   ICON אנרג'י פארק חדרה

   חדרה, חד/1300

   מרכז מסחרי

   ז'ורי, פולין

   רובע הים

   חדרה, חד/2020

   שכונת מול הפארק

   רעננה, רע/2020

   מרכז העסקים החדש

   רעננה, רע/2020

   מתחם D2

   עפולה, 12567/ג

   קדמת ביאליק

   קריית ביאליק

   מתחם 531

   הוד השרון, הר/1202

   מבני מגורים מניבים

   סטריקוב ולודג', פולין