עזר ויצמן 12

הוד השרון, הר/1200

City icon

עיר

הוד השרון

Status icon

סטטוס תכנוני

נבנה ואוכלס

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

64 דירות

Profit icon

רווח משוער

מעל מיליון ₪

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  פרויקט עזר ויצמן 12 – הוד השרון – הר/1200

  פרויקט עזר ויצמן 12 – הר/  1200 – מה קרה בפרויקט ומה היו הרווחים המשמעותיים?

  חלק נרחב מהמשקיעים אשר השקיעו בפרויקט רכשו קרקעות חקלאיות להשקעה טרם אישורה של הקרקע לבניה . כך הצליחו המשקיעי החברה למימוש קרקעות לקנות את הקרקע במחיר נמוך ולהרוויח מתהליך שינוי הייעוד והשבחת הקרקע. בפרויקט נבנה בניין בן 18 קומות ו 64 דירות כחלק מפרויקט הכלל שני בניינים (עזר ויצמן 10 ועזר ויצמן 12) בסך של כ- 128 דירות. משקיעי החברה למימוש קרקעות אשר רכשו קרקע למגורים בפרויקט חסכו סכומים גבוהים המגיעים לכ– 1,500,000 שקלים בדירה מיוחדת ולכ- 1,000,000 שקלים בדירות רגילות. חסכון משמעותי נוסף התבטא בחיסכון במס רכישה ובהוצאות נלוות הבאות לידי ביטוי בעת רכישה מקבלן.

  רכישת קרקעות להשקעה בשרון הנמצאות בתהליכי הפשרה ובצמידות לתשתיות להסעת המונים נחשבת לאחד מאפיקי ההשקעה היציבים והרווחיים ביותר כיום. בין אם מדובר על קניית שטח למגורים, או קניית שטח למשרדים וחנויות – רכישת קרקע להשקעה מאפשרת למשקיעים רבים גם בתקציבים נמוכים יותר לבצע השקעות נדל”ן קטנות ועדיין להרוויח רווחים גבוהים ביותר.

  למה השקענו בהוד השרון? מה גרם לנו להשקיע בתוכנית הר/1200?

  הביקוש לדירות במדינת ישראל רק הולך וגובר בעוד היצע יחידות הדיור באזורי הביקוש נשאר מצומצם. במיוחד בערים כמו הוד השרון הביקוש הגובר מעלה את מחירי הנדל”ן והופך את הוד השרון ליעד אטרקטיבי להשקעה, במיוחד בתחום הקרקעות להשקעה אשר מאפשרות למשקיע ליהנות מהרווחים בתהליך ההשבחה של הקרקע וכן מעליות מחירים של הדירות בהמשך הדרך. כמו כן, הוד השרון מהווה יעד איכותי ואטרקטיבי למשפחות ולתושבים בחתך סוציו-אקונומי גבוה הרוצים ליהנות מרמת חיים גבוהה המשלבת גישה לתשתיות, סביבת מגורים נעימה וכן ממערכת חינוך איכותית. בנוסף, העיר הוד השרון מקפידה לשמור על ערכי הטבע ועושה מאמץ לשמור על ריאות ירוקות לרווחת הציבור. מאפיינים אלו בשילוב עם הביקוש הגדול לקרקעות להשקעה בהוד השרון ולקרקעות להשקעה במרכז הארץ גורם לעליית מחירים עקבית, במיוחד לאור ההיצע המצומצם. כל אלו גרמו לחברה למימוש קרקעות ולמשקיעיה להשקיע בקרקעות בהוד השרון. הסוד הוא לזהות את הפוטנציאל של הקרקע כאשר הקרקע חקלאית או כאשר הקרקע בתהליכי שינוי ייעוד ותכנון טרם הבניה. מתחם נוסף שעובר תהליך דומה לתהליך שקרה בתוכנית הר/1200 הוא מתחם 531 בהוד השרון בתוכנית הר/1202. התוכנית מתייחסת למתחם הסמוך בו מתוכננות לקום כ – 4,200 דירות. דוגמאות למתחמים נוספים להשקעה הם מתחם נוף הירקון ומתחם ציר החינוך, אשר כל אחד מהם מתאפיין בסטטוס תכנוני שונה. אלו המחפשים נכסים להשקעה במרכז יכולים למצוא את מבוקשם במתחמים אלו, אשר מאפשרים לבצע השקעות נדלן קטנות גם למשקיעים המתחילים שביננו.

  קצת על מתחם 4 ותוכנית הר/1200:

  מתחם 1200 ממוקם בצפון מזרח הוד השרון בקרבה לתחנת הרכבת “הוד השרון סוקולוב” ולכביש 531. על הקרקעות החקלאיות שהיו בתוכנית נבנו כ- 2,000 דירות. מחירי הדירות במתחם עלו מאוד בשנים האחרונות ומשקיעים אשר רכשו בעבר את הקרקע כקרקע חקלאית כיום בעלי דירות באחת השכונות המבוקשות בסביבה.

  משקיעי החברה למימוש קרקעות רכשו קרקעות להשקעה במתחם בעודן קרקעות חקלאיות. עם התקדמות התהליך התכנוני בתוכנית הר 1200 הוקצו למשקיעי החברה דירות בבניינים עזר ויצמן 10 ועזר ויצמן 12. בבניינים נבנו דירות ארבעה וחמישה חדרים וגם דירות מיוחדות. את שירותי הבניה סיפקה חברת אשטרום וכיום המבנים בנויים ומאוכלסים.

  התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים