סקיבין שינפיין

כפר סבא הירוקה, כס/80

City icon

עיר

כפר סבא

Status icon

סטטוס תכנוני

בבנייה

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

בניין בשלמות, 22 יח"ד

Profit icon

רווח משוער

700,000 ₪

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  פרויקט – סקיבין פינת שינפיין – כפר סבא – כס/80

  אודות הפרויקט סקיבין פינת שינפיין – תוכנית כס/80  – איך קרקעות חקלאיות הפכו לדירות יוקרתיות:

  לאחר איתור מתחם כס/80 כיעד השקעה איכותי, משקיעי החברה למימוש קרקעות רכשו במתחם קרקעות חקלאיות בהליכי הפשרה. הקרקע עברה את כל שלבי התכנון והפכה לקרקע מאושרת וזמינה לבניה. לקבוצת המשקיעים הוקצה בניין בן 18 דירות על רחוב סקיבין פינת שינפיין.

  החברה למימוש קרקעות בשיתוף נציגות הפרויקט הגישה בקשה להגדיל את כמות הדירות בפרויקט מ 18 דירות ל 22 דירות ובכך להשביח את הנכס. הבקשה להגדיל את כמות הדירות ל 22 אושרה והרווח יחולק בין בעלי הדירות בפרויקט. כרגע הפרויקט בתהליכים מתקדמים לקבלת היתר.

  עדכון: הפרויקט בתהליכי בנייה

  הרווחים המשמעותיים בפרויקט:

  רוכשים אשר רכשו את הקרקע כקרקע חקלאית וכיום בעלים של זכויות לדירות הרוויחו מאות אלפי שקלים. בגמר הבניה יזכו המשקיעים לנצל את הרווחים בפרויקט באופן מקסימלי ולהיות בעלים של דירות באחת השכונות המבוקשות בסביבה. נכון ל 2021 דירות 3 חדרים בשכונה נמכרות ב 2 מיליון שקלים, דירות 4 חדרים ב 2.3 מיליון ודירות 5 חדרים ב 2.7 מיליון. בנוסף, המשקיעים בפרויקט זכו ליהנות מהשבחה נוספת בנכס ולהרוויח זכויות ל 4 דירות נוספות. החברה למימוש קרקעות בשיתוף נציגות הפרויקט הגישה בקשה להגדלת כמות הדירות בפרויקט מ 18 דירות ל 22 דירות. הבקשה אושרה ורווחי הדירות יתחלקו בין בעלי הדירות בבניין.

  מדוע בחרנו להשקיע בכפר סבא הירוקה:

  נכון להיום, משרד הפנים קבע לא מזמן כי השכונה הירוקה בכפר סבא היא השכונה הירוקה היחידה בישראל אשר נחשבת ל”ירוקה” על פי כל הקריטריונים. השכונה הוסיפה לעיר אלפי יחידות דיור חדשות, כמו גם אזורי מסחר ותעסוקה רבים. ייחודיות שכונת כפר סבא הירוקה היא ברמת החיים הגבוהה המוצעת למתגוררים בה, אשר נובעת משמירה קפדנית על איכות הסביבה במקום, לצד שטחים ירוקים רחבי היקף ומודעות סביבתית בולטת. פארקים, שבילי אופניים ומתקני שעשועים רבים לילדים פזורים ברחבי השכונה לשימוש חופשי של תושביה. השכונה מורכבת משני מתחמים – כס/80 וכס/60.

  קצת על מתחם כס/80:

  מתחם כס/60 ומתחם כס/80 נמצאים בצפון מזרח כפר סבא המהווים יחדיו את שכונת כפר סבא הירוקה. שני המתחמים יחדיו מכילים כ- 5,000 בתי אב כמו גם שטחי מסחר ותעסוקה המשלימים מהמרקם השכונתי. נכון להיום שני המתחמים כיום בנויים ומאוכלסים . המתחמים נמצאים ממזרח ובצמידות לכביש 4, בקרבה לקניון כפר סבא הירוקה וגובלים בצומת רעננה מרכז לא הרחק מאזור התעשייה של רעננה. מתחם כס/80 הוא המתחם הצפוני מבין השניים אשר ממוקם בקרבה למפעל קניאל. משקיעים אשר חיפשו לבצע השקעות נדלן קטנות, השכילו לקנות את הקרקע בשכונה בעודה קרקע חקלאית. עם התקדמות התהליך התכנוני ערכי הקרקעות הרקיעו שחקים ומשקיעים יכלו לבחור בין מכירת הקרקע ברווחים גבוהים לבין בניית דירות יקרות באזור מבוקש. קניית קרקע חקלאית להשקעה במתחם הוכיחה עצמה כהשקעה ובחירה מעולה.

  התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים