מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין

City icon

עיר

לודג' וסטריקוב

Status icon

סטטוס תכנוני

מאוכלס ומושכר

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

700 מ"ר

Profit icon

רווח משוער

תזרים 14% לשנה

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  פולין – מבני מגורים בסטריקוב ולודג’

  מדוע להשקיע דווקא בפולין?

  בשנים האחרונות כוחה הכלכלי של פולין (38 מיליון תושבים) הולך ומתעצם ופולין מייצבת את עצמה כאחת הכלכלות חזקות והחשובות באירופה. זאת בשילוב עם עידוד ממשלתי, כוח עבודה זול ותשתיות מצוינות הפכה פולין ליעד אטרקטיבי עבור חברות גדולות והן בעבור משקיעים מביני עניין. כניסת חברות רבות והעלייה בביקוש לעובדים יצרה מחסור בכוח עבודה זול. חברות כוח אדם אשר זיהו את הפוטנציאל והחלו להביא עובדים מקצועיים, זמינים וזולים מאוקראינה השכנה. כמו כן, ניתן לקבל מימון במדינה של עד 70% ברכישה דרך חברה דבר המהווה שיקול משמעותי למשקיע הממוצע שרוצה למנף את עצמו באמצעות מימון בנקאי.

  קצת על ההשקעה:

  רכישה של שני מבני מגורים מאוכלים המשתרעים על כ 700 מ”ר בערים לודג’ וסטריקוב המושכרים לחברות כוח אדם. סטריקוב הוא פרבר ליד לודז’ במרחק נסיעה של 7 דקות ממרכזים לוגיסטיים גדולים והעיר לודג’ היא העיר השלישית בגודלה בפולין המאכלסת כ- 700,000 תושבים. הנכסים במצב מצוין ואחד מהם בעל פוטנציאל השבחה . הנכסים הושכרו בשנים האחרונות באופן קבוע ומכניסים תשואה של כ – 14%.

  הרווחים משמעותיים בפרויקט:

  תזרים תשואתי של כ – 14% שנתי כמו כן, רווחים מעליית ערך נכס והשבחתו. מחירי הנכסים בפולין נמוכים משמעותית ממחירי הנדל”ן בארץ דבר המאפשר למשקיעים בהון נמוך יותר לבצע השקעות בנכסים מניבים ברמה גבוהה אשר בדרך כלל היו עולים מספר לא מבוטל של מיליוני שקלים בארץ. יתרה על כך, התשואות בפולין גבוהות משמעותית מבארץ דבר אשר מושך משקיעים ישראלים וזרים רבים למדינה.

  התמונות להמחשה בלבד. ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים