ICON אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

City icon

עיר

חדרה

Status icon

סטטוס תכנוני

זמין לבניה

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

מיקרו דיור\משרדים\חנויות

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  חדרה – אנרג’י פארק – חד/1300

  אנרג’י פארק חדרה

  פרויקט ICON במתחם אנרג’י פארק בחדרה יוצא לדרך. בפרויקט המתוכנן יקומו בנייני יוקרה אשר יכללו דירות סטודיו (חלקן עם נוף לים) לצד מרכזי פנאי, בילוי ומשרדים. כל זה במיקום מרכזי ובצמידות לתחנת הרכבת ולמסוף התחבורה המשולב של חדרה, בסמיכות לכבישים 2 ו – 4 ובמרחק של 5 דקות מהים.

  בימים אלו מקדמת עיריית חדרה תכנית המשלשת את זכויות הבניה בפרויקט, הכולל כיום משרדים וחנויות, למגדלים רבי קומות בתוספת דירות קטנות ויוקרתיות. החברה למימוש קרקעות מציעה ללקוחותיה הזדמנות פז להצטרף לפרויקט ולהיות שותפים להגדלת זכויות הבניה ולדירות הקטנות. כל זאת בפרויקט ייחודי המשלב מרכזי פנאי ובילוי לצד דירות ומשרדים.

  משקיעים אשר ירכשו קרקע למשרדים או קרקע לחנויות בפרויקט יזכו ליהנות מהכפלת זכויות הבניה אשר תביא לרווחים עצומים. כך לדוגמה, משקיע אשר ירכוש 100 מ”ר משרדים צפוי לקבל זכויות לדירות סטודיו בנוסף למשרדים.

  אז אם אי פעם חלמתם לקנות 100 מ”ר משרדים ולקבל גם דירות קטנות (עם נוף לים) ללא עלות נוספת – זאת ההזדמנות שלכם להרוויח יחד איתנו.

  היתרונות המשמעותיים בפרויקט אנרג’י פארק חדרה:

  1. מחירי PRE-SALE אטרקטיביים ביותר!

  2. הכפלת זכויות ודירות קטנות – משקיעים אשר ירכשו בתקופת ה PRE-SALE יזכו ליהנות מתוספת הזכויות שתאושר להגדיל את זכויות הבניה שברשותם ולקבל זכויות לדירות סטודיו בנוסף למשרדים.

  3. צמידות לתחנת הרכבת, כביש 2, כביש 4 ולמסוף התחבורה הגדול ביותר בין תל אביב לחיפה. (מערכות להסעת המונים).

  4. פרויקט בשלמות, מאושר וזמין לבניה ובליווי משרד עורכי דין מוביל (מסומן כמגרש 1002 בתוכנית).

  5. חמש דקות מהים.

  6. קרבה לשכונת היוקרה רובע הים (עיר ימים חדרה) בחדרה, שעתידה להיבנות בשנים הקרובות ולכלול כ-10,000 יחידות דיור.

  7. תכנון בהובלת משרד האדריכלים המנצח “מילוסלבסקי אדריכלים”, מקום 3 בישראל לשנת 2024 ע”פ מדד Duns.

  מתחם אנרג'י פארק צילום מהאוויר
  השקעה באנרג’י פארק חדרה

   

  קרקעות להשקעה במתחם אנרג’י פארק חדרה – תוכנית חד/1300

  מדוע להשקיע דווקא בקרקעות בחדרה?

  בשנים האחרונות קרנה של חדרה עולה הודות לעליית מחירי הנדל”ן באזור ובעקבות קידום ותכנון של מתחמים לבניה בעיר. לאורך העשור האחרון חדרה היוותה אזור השקעה פופולרי ביותר בקרב מומחי נדל”ן ונחשבת למאוד אטרקטיבית בקרב חברות בנייה, מהגדולות במשק הישראלי, שבוחרות להקים פרויקטים ייחודיים דווקא בה.

  חדרה זוכה בעשור האחרון להתפתחויות במגוון תחומים, ביניהם התחבורה, החינוך, התעסוקה, התרבות, המסחר, התעשייה ועוד, וככל הנראה זוהי רק תחילת תור הזהב שלה. ולראיה, בשנת 2011 העיר זכתה בפרס החינוך הארצי הודות להישגים לימודיים של תלמידי העיר ובשל מצוינותם.

  יתרונה של חדרה נעוץ בהיותה ציר תחבורה מרכזי שמחבר לצפון הארץ. כמו כן, היא מציעה נוף ירוק לצד רצועת חוף קסומה, ובניגוד לערי המרכז, היא עשירה בקרקעות לבניה וכן בשטחים חקלאיים שעוברים הסבה ושינוי יעוד לשטחי בנייה. תנופת הפיתוח עודדה משקיעים לשים את הונם בקרקע להשקעה, שכן עליית המחירים ככל הנראה ממתינה ממש מעבר לפינה.

  על פי תכנית המתאר של חדרה, חד/2020, צפויות להיבנות בעיר למעלה מ-30,000 יחידות דיור חדשות. בשל כך ובשל ההתפתחות המשמעותית של העיר שצפויה לשנים הקרובות, מומחי הנדל”ן בעיר סבורים כי רכישת קרקעות להשקעה בחדרה תהווה השקעה מצוינת וכי מחירי הקרקעות בעיר יעלו משמעותית, הן ברמת קרקע מופשרת להשקעה, והן ברמת קרקע חקלאית להשקעה.

  קצת על מתחם אנרג’י פארק בחדרה – תכנית חד 1300

  מתחם אנרג’י פארק חדרה הוא מתחם זמין לבניה, הממוקם במערב העיר, מזרחית לכביש החוף ומערבית לתחנת הרכבת של חדרה. המתחם כולל 750,000 מ”ר, מתוכם 450,000 מ”ר לצורך מסחר ותעסוקה, שיכללו חנויות ומשרדים בצמידות למסוף התחבורתי הגדול ביותר שבין חיפה לתל אביב, בו ישולבו מסופי אוטובוס, תחנת רכבת וחניונים ציבוריים.

  כבר כעת פועל במתחם קניון “מול החוף”, שמעליו יבנו ארבעה מגדלי משרדים המיועדים להשכרה בשטח 120,000 מ”ר, מה שמעיד על פיתוח והקמה בתנופה. בנוסף לכך, מתוכננת הקמת שכונת המגורים “חדרה רובע הים” (או בשמה הנרדף “חדרה עיר ימים” על שם “נתניה עיר ימים”)  הנושקת לרצועת החוף של חדרה עם טיילת מפוארת, מלונות ובנייני יוקרה וכ-10,000 יחידות דיור בצמידות לפארק גדול שיהווה ריאה ירוקה.

  פרויקט ICON Energy park חדרה
  הדמיות מילוסלבסקי אדריכלים – פרויקט ICON energy אנרג’י פארק חדרה

   

  הרווחים המשמעותיים בתוכנית חד/1300 חדרה

  בימים אלו ממש, מקדמת עיריית חדרה תוכנית להכפלת זכויות הבנייה לשימושים מעורבים במתחם אנרגי פארק בחדרה, כך שבמתחם יוקמו גם יחידות דיור, דיור מוגן ומלונות, וכן מרכזים לוגיסטיים, שנועדו לתת מענה למחסור בהם במרכז הארץ. כלומר, רכישה במתחם של קרקע לחנויות או קרקע למשרדים, צפויה לתת זכויות בניה נוספות אשר יגדילו את רווחי המשקיעים. כיום הקרקע מופשרת וזמינה לבניה ואם חיפשתם קרקע להשקעה במתחם מבוקש – מצאתם את המתחם הנכון.

  בשאיפה ובמטרה להמריץ את היזמים מציעים עיריית חדרה והחברה הכלכלית חדרה תמריצים שונים, שכוללים מסלול ירוק לקידום התכנון, ארנונה חוזרת שמיועדת לניהול ואחזקה של הפארק, שירותים נרחבים שיוענקו לעסקים ממנהלת המתחם והקמת מרכז הכשרה והשמה לעובדים מענף האנרגיה.

  לאור העובדה שזהו מתחם שממוקם במרכז הארץ, על כביש החוף, בצמידות לרכבת ושמכיל דרכי גישה ונגישות חדישים, מסתמן כי זוהי סביבת מגורים ותעסוקה ייחודית, שפורצת דרך בכל הקשור לעירוב שימושים שנכון הן עבור היזמים ובעלי הקרקעות והן עבור הדיירים והסוחרים.

  מומחי הנדל”ן תמימי דעים באשר לביקוש הגבוהה שהם צופים לשימושים מעורבים במתחם ובאופן ספציפי לביקוש למשרדים לרכישה והשכרה וכן חנויות לרכישה והשכרה.

  מעבר לכך שמדובר בקרקע מופשרת המיועדות לבנייה ומוגדרת כקרקע זמינה לבנייה, הצפי להכפלת הזכויות במתחם צפוי להעלות את ערכה באופן משמעותי ביותר. כל המקדים להשקיע במתחם אנרג’י פארק ובפרויקט ICON בפרט ייהנה מתשואות עודפות אשר יגדלו בהתאם לקצב ההתפתחות של העיר חדרה ומתחם אנרגי פארק.

  כשמשווים את הקרקעות להשקעה במתחם לקרקעות להשקעה בשאר חלקי העיר וסביבתה, התמונה המצטיירת היא חיובית ביותר ומעודדת יזמים רבים לבוא ולהשקיע, ויפה שעה אחת קודם.

  תשריט תוכנית חד/1300 בחדרה – חלק ימני

  תשריט תוכנית חד/1300 בחדרה – חלק שמאלי

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים