אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

City icon

עיר

חדרה

Status icon

סטטוס תכנוני

זמין לבניה

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

36,000 מ"ר תעסוקה

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


חדרה – אנרג'י פארק – חד\1300

אנרג'י פארק חדרה

פרויקט אנרג'י פארק יוצא לדרך! בצמידות לתחנת הרכבת של חדרה וממול המרכז התחבורתי הגדול ביותר שיקום בין תל אביב לחיפה אושרה הקמה של מרכזים מסחריים ובנייני משרדים של עד 24 קומות. החברה למימוש קרקעות מציעה ללקוחותיה הזדמנות פז להצטרף לפרויקט המשרדים והחנויות היוקרתי בחדרה ובו בעת ליהנות מתוספת הזכויות הגדולה הצפויה במתחם! משקיעים אשר ירכשו קרקע למשרדים או קרקע לחנויות בפרויקט צפויים ליהנות מהכפלת זכויות אשר תביא לרווחים גבוהים ואף כפולים. כך לדוגמה, משקיע אשר ירכוש 100 מ"ר משרדים צפוי לקבל 80 מ"ר נוספים בהתאם לתוספת זכויות הבניה שתאשר עיריית חדרה וכל זה בצמידות לתחנת הרכבת של חדרה וכביש 2 המהווים מערכות הסעת המונים ועורק חיים ראשי לכל מתחם תעסוקה מצליח! הפרויקט הוא פרויקט ייחודי במינו המציע הזדמנות חד פעמית למשקיעים להיות שותפים ברווחים המשמעותיים ביותר של הפרויקט מתוספת הזכויות הצפויה. אי פעם חלמתם לקנות 100 מ"ר משרדים ולקבל זכויות ל 80 מ"ר נוספים? זאת ההזדמנות שלכם.

היתרונות המשמעותיים בפרויקט:

1. מחירי PRE-SALE אטרקטיביים ביותר!

2. תוספת זכויות – משקיעים אשר ירכשו בתקופת ה PRE-SALE יזכו ליהנות מתוספת הזכויות שתאושר וצפויים עד לכדי להכפיל את זכויות הבניה שלהם.

3. הפרויקט היחיד שמציע רכישת זכויות למשרדים וחנויות בצמידות למערכות הסעת המונים (כביש 2 ותחנת הרכבת של חדרה).

4. קירבה לשכונת היוקרה רובע הים (עיר ימים חדרה) בחדרה, שעתידה להיבנות בשנים הקרובות ולכלול כ-10,000 יחידות דיור.

 

מתחם אנרג'י פארק צילום מהאוויר
השקעה באנרג'י פארק חדרה

 

קרקעות להשקעה במתחם אנרג'י פארק חדרה – תוכנית חד/1300

מדוע להשקיע דווקא בקרקעות בחדרה?

בשנים האחרונות קרנה של חדרה עולה הודות לעליית מחירים עקבית ובעקבות קידום ותכנון של מתחמים לבניה בעיר. לאורך העשור האחרון חדרה היוותה אזור השקעה פופולרי ביותר בקרב מומחי נדל"ן ונחשבת למאוד אטרקטיבית בקרב חברות בנייה, מהגדולות במשק הישראלי, שבוחרות להקים פרויקטים ייחודיים דווקא בה.

חדרה זוכה בעשור האחרון להתפתחות במגוון תחומים, ביניהם התחבורה, החינוך, התעסוקה, התרבות, המסחר, התעשייה ועוד, וככל הנראה זוהי רק תחילת תור הזהב שלה. ולראיה, בשנת 2011 העיר זכתה בפרס החינוך הארצי הודות להישגים לימודיים של תלמידי העיר ובשל מצוינותם.

יתרונה של חדרה נעוץ בהיותה ציר תחבורה מרכזי שמחבר לצפון הארץ. כמו כן, היא מציעה נוף ירוק לצד רצועת חוף קסומה, ובניגוד לערי המרכז, היא עשירה בקרקעות לבניה וכן בשטחים חקלאיים שעוברים הסבה ושינוי יעוד לשטחי בנייה. תנופת הפיתוח עודדה משקיעים לשים את הונם בקרקע להשקעה, שכן עליית המחירים ככל הנראה ממתינה ממש מעבר לפינה.

על פי תכנית המתאר של חדרה, חד/2020, צפויות להיבנות בעיר למעלה מ-30,000 יחידות דיור חדשות. בשל כך ובשל ההתפתחות המשמעותית של העיר שצפויה לשנים הקרובות, מומחי הנדל"ן בעיר סבורים כי רכישת קרקעות להשקעה בחדרה תהווה השקעה מצוינת וכי מחירי הקרקעות בעיר יעלו משמעותית, הן ברמת קרקע מופשרת להשקעה, והן ברמת קרקע חקלאית להשקעה.

 

קצת על מתחם אנרג'י פארק בחדרה – תכנית חד 1300

מתחם אנרג'י פארק חדרה הוא מתחם זמין לבניה, הממוקם במערב העיר, מזרחית לכביש החוף ומערבית לתחנת הרכבת של חדרה. המתחם יכלול 750,000 מ"ר, מתוכם 450,000 מ"ר לצורך מסחר ותעסוקה, שיכללו חנויות ומשרדים מפוארים בצמידות למסוף התחבורתי הגדול ביותר שבין חיפה לתל אביב, בו ישולבו מסופי אוטובוס, תחנת רכבת וחניונים ציבוריים כמו גם חניונים ציבוריים למשאיות.

כבר כעת פועל במתחם קניון "מול החוף", שמעליו יבנו ארבעה מגדלי משרדים המיועדים להשכרה בשטח 120,000 מ"ר, מה שמעיד על פיתוח והקמה בתנופה. בנוסף, מתוכננת הקמת שכונת המגורים "חדרה רובע הים" (או בשמה הנרדף "חדרה עיר ימים" על שם "נתניה עיר ימים")  הנושקת לרצועת החוף של חדרה עם טיילת מפוארת, מלונות ובנייני יוקרה וכ-10,000 יחידות דיור בצמידות לפארק גדול שיהווה ריאה ירוקה.

 

הרווחים המשמעותיים בתוכנית חד/1300 חדרה

בימים אלו ממש, מקדמת עיריית חדרה תוכנית להכפלת זכויות הקרקע לשימושים מעורבים במתחם אנרגי פארק בחדרה, כך שבמתחם יוקמו גם יחידות דיור, דיור מוגן ומלונות, וכן מרכזים לוגיסטיים, שנועדו לתת מענה למחסור בהם במרכז הארץ. כלומר, רכישה במתחם של קרקע לחנויות או קרקע למשרדים, צפויה לתת זכויות בניה נוספות אשר יגדילו את רווחי המשקיעים. כיום הקרקע מופשרת וזמינה לבניה ואם חיפשתם קרקע להשקעה במתחם מבוקש – מצאתם את המתחם הנכון.

בשאיפה ובמטרה להמריץ את היזמים מציעים עיריית חדרה והחברה הכלכלית חדרה תמריצים שונים, שכוללים מסלול ירוק לקידום התכנון, ארנונה חוזרת שמיועדת לניהול ואחזקה של הפארק, שירותים נרחבים שיוענקו לעסקים ממנהלת המתחם והקמת מרכז הכשרה והשמה לעובדים מענף האנרגיה.

לאור העובדה שזהו מתחם שממוקם במרכז הארץ, על כביש החוף, בצמידות לרכבת ושמכיל דרכי גישה ונגישות חדישים, מסתמן כי זוהי סביבת מגורים ותעסוקה ייחודית, שפורצת דרך בכל הקשור לעירוב שימושים שנכון הן עבור היזמים ובעלי הקרקעות והן עבור הדיירים והסוחרים.

מומחי הנדל"ן תמימי דעים באשר לביקוש הגבוהה שהם צופים לשימושים מעורבים במתחם ובאופן ספציפי לביקוש למשרדים לרכישה והשכרה וכן חנויות לרכישה והשכרה.

מעבר לכך שמדובר בקרקע מופשרת המיועדות לבנייה ומוגדרת כקרקע זמינה לבנייה, הצפי להכפלת הזכויות במתחם צפוי להעלות את ערכה באופן משמעותי ביותר. כל המקדים להשקיע במתחם אנרג'י פארק ייהנה מתשואות עודפות אשר יגדלו בהתאם לקצב ההתקדמות של מתחם אנרג'י פארק ופיתוחו.

כשמשווים את הקרקעות להשקעה במתחם לקרקעות להשקעה בשאר חלקי העיר וסביבתה, התמונה המצטיירת היא חיובית ביותר ומעודדת יזמים רבים לבוא ולהשקיע, ויפה שעה אחת קודם.

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

פרויקט ICON

פארק ההייטק, אשדוד

אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

רובע הים

חדרה, חד\2020

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין