מתחם 531

הוד השרון, הר/1202

City icon

עיר

הוד השרון

Status icon

סטטוס תכנוני

תכנית מתאר מאושרת

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

4,200 דירות

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  הוד השרון – מתחם 531 – תוכנית הר/1202

  מדוע קרקע להשקעה בהוד השרון היא ההשקעה הנכונה בשבילך?

  הוד השרון היא עיר בסגנון כפרי בה מתגוררים כ-50,000 תושבים. העיר מתאפיינת בשטחים ירוקים רבים ובפעילויות הפיתוח והבנייה הענפות בה, אשר מתקיימות במקביל והופכות אותה למודל לחיקוי עבור ערים נוספות בישראל. צמיחת העיר וכן עבודות הפיתוח והבנייה בה נמשכות כל העת, בהתאם לתכנית אב מרכזית עליה עמלו מיטב המוחות בתחום התכנון העירוני בארץ ואשר אישרו גורמי התכנון הממלכתיים בישראל.

  העיר גדלה ומתפתחת בקצב מהיר וזוכה להגירה חיובית של אוכלוסייה צעירה, ששואפת לפתח את סביבת מחייתה, ויחד עם זאת, לשמור על ערכי הטבע והנוף. הודות להגירה החיובית שהעיר זוכה לה והגידול באוכלוסייה, עיריית הוד השרון פועלת במרץ לקדם פיתוח של מרכזי מסחר ומקומות תעסוקה לתושבי העיר. חלק מפעילותה בא לידי ביטוי בעידוד יזמים ובקידום פרויקטים שונים לבנייה.

  אחד המתחמים המדוברים בעיר הוא מתחם 531 הצפוי להכיל כ-4,200 יחידות דיור בנוסף ל 250,000 מ"ר שטחי מסחר ומשרדים (תעסוקה) ושטחים ציבוריים פתוחים. תושבי השכונה העתידית ייהנו מקרבה לתשתיות, רכבות וצירי תחבורה מרכזיים – 531 וכביש 5. מתחמי הבניה החדשים בהוד השרון מציעים אפשרויות השקעה חדשות ואטרקטיביות במיוחד במיוחד לאור הביקוש הגבוה למגורים בערי השרון והמרכז.

  הוד השרון - הר' 1202

  קצת על המתחם 531, על תכנית הר 1202:

  מתחם 531 ושטח התכנית הר/1202 נמצאים בחלקה הצפון מזרחי של העיר הוד השרון. גבולה המזרחי של התכנית – כביש 40 ושכונת גיל עמל וגבולה הצפוני של התכנית – כביש 531. תוכנית הר 1202 מתחלקת ל- 3 גושים: גוש 6409 וגוש 6408, הממוקמים באזור הצפוני של המתחם סמוך לכביש ,531 ומיועדים בעיקר להקמת שטחי מסחר ותעסוקה, ובחלקם להקמת מבנים ציבוריים ומגורים. הגוש השלישי, גוש 6410 ממוקם בשטחו הדרומי של המתחם ומיועד למגורים.

  עתודת הקרקע של מתחם 531 ותכנית הר 1202 שינו ייעוד בשנת 2015 והמתחם מיועד לבניה. בשלב זה מחכים להכנת ופרסות תכניות מפורטות. עתודת הקרקע משתרעת על כ-1,200 דונם עליהם צפויים להיבנות כ-4,200 יחידות דיור לצד מבני חינוך, תרבות ופארקים עירוניים, וכ-250,000 מ"ר של שטחי תעסוקה ושטחים ציבוריים, שיכללו משרדי היי-טק ומבני מסחר.

  היתרונות והרווחים המשמעותיים במתחם 531 ובתכנית הר/1202:

  גורם המשפיע באופן תמידי על קצב התקדמות תכניות לבניה הוא סמיכות לתשתיות. הליכי התכנון במתחמים אשר נמצאים בצמידות לתשתיות נוטים להתקדם מהר יותר ולהכיל כמות זכויות בניה רבה יותר. מתחם 531 ותכנית הר/1202 נמצאים באזור רווי תשתיות הכולל קרבה לכביש החדיש 531, ולתחנת רכבת. תשתיות אלו יעלו את מחירי הנדל"ן באזור והביקוש לנכסים כמו גם יקדמו את ההליך התכנוני. ולכן, מחירי הקרקעות במתחם צפויים לעלות ורכישת קרקע להשקעה במתחם תהווה צעד נבון והשקעה מעולה. אם מצרפים לכך את העובדה שהמתחם אושר לבניה ובסטטוס תכנוני מתקדם ניתן להבין כי רמות הסיכונים בהשקעה במתחם מצומצמות למינימום. יתרונות נוספים למתחם הם שהקרקע פרטית, הקרקע נכללת בתוך תכנית המתאר של העיר, הקרקע מקודמת ע"י העירייה וממוקמת בצמידות לשכונות מגורים קיימות. כל הנתונים מצביעים על כך שההשקעה במתחם היא השקעה נבונה אשר תיתן רווח עודף על כלל אפיקי ההשקעות האחרים שקיימים היום בשוק ותביא לרווח יזמי ניכר.

  עיריית הוד השרון מקדמת את הפרויקט במרץ

  עיריית הוד השרון מקדמת את פיתוח תוכנית הר 1202, כחלק מהמגמה לקידום בניית דירות ובנייני מגורים בעיר בשנים האחרונות.

  כאמור, העיר זוכה להגירה חיובית וביקוש הולך וגובר, ובניית 4,200 יחידות הדיור צפויה לתת מענה לכך. יחד עם שטחי המסחר ובנייני המשרדים שייבנו בסמיכות ליחידות אלו, יינתן גם מענה תעסוקתי לתושבי הוד השרון.

  הודות לסמיכות לכביש 531 ולתחנת הרכבת, התושבים שעתידים לגור בשכונה שתיבנה יוכלו להגיע בקלות ובמהירות אל מקומות עבודה במרכז הארץ ובגוש דן.

  הוד-השרון-1202
  הר/1202 – להמחשה בלבד

   

  יזמי הנדל"ן זיהו את הפוטנציאל של תוכנית הר/1202

  הוד השרון היא בין היעדים הכי מבוקשים כיום להשקעה לצורכי מגורים הודות למספר גורמים, ביניהם רמת המחיה הגבוהה שמאפיינת אותה, האוכלוסייה הצעירה שמאכלסת את העיר, המעמד הסוציו אקונומי שמאפיין את תושבי העיר, הנופים הירוקים והפסטורליים שסובבים אותה, ההתפתחות העירונית והשילוב הייחודי של עיר תוססת ומפותחת מצד אחד, ואווירה כפרית ורגועה מצד שני, שהופכים אותה ליעד פופולרי וחם בשוק הנדל"ן.

  יזמי נדל"ן אשר זיהו את הפוטנציאל שבעיר הוד השררון מיהרו לקחת חלק במתחם 531 ובתוכנית הר 1202, במיוחד לאור העובדה שהיא אושרה על ידי עיריית הוד השרון כתב"ע ושחלים עליה היטלי השבחה באופן מיידי.

  למה כדאי לרכוש קרקע להשקעה בתוכנית 1202?

  1. השקעה כדאית בשכונת מגורים יוקרתית בהוד השרון, עיר מבוקשת עם רמת חיים גבוהה שזוכה להגירה חיובית מידי שנה ולעלייה עקבית במחירי הדירות.
  2. לאחר פיתוח הקרקע, תושבי המתחם עתידים ליהנות משירותי חינוך מהאיכותיים שבארץ, מרכזי תרבות ופנאי, פארקים עירוניים, מרכזי קניות ומסחר ונוף פסטורלי מרהיב ושליו.
  3. התוכנית ממוקמת בלב השרון וסמוך לגוש דן לצד ציר תנועה מרכזי ותחנת הרכבת, מה שמאפשר גישה נוחה וקלה לכל יעד ברחבי הארץ באמצעות תחבורה ציבורית.
  4. תוכנית הר 1202 היא בין המתקדמות ביותר באזור, ומצויה בשלב האיחוד והחלוקה, זמן קצר יחסית לפני אישור לבניה.
  5. כפי שצוין קודם לכן, עיריית הוד השרון מקדמת את הפיתוח של המוקדים הללו ופועלת במרץ בכדי לתת מענה לביקוש ההולך וגובר ליחידות דיור בהוד השרון. ההליך מצוי כעת בישורת האחרונה כאשר שלב שינוי התב"ע הושלם וכיום מתבצע הליך איחוד וחילוק (פרצלציה) של המתחם. בהמשך יעשה פיתוח וינתנו היתרי בניה.

  מה המחיר עבור יחידות שטח בתוכנית הר 1202 מתחם 531?

  המחיר עבור יחידת שטח באזור המגורים שיקום במתחם עומד כיום על כמה מאות אלפי שקלים בלבד.

  מכיוון שהוד השרון היא בין אזורי המחייה המבוקשים בארץ, התשואה בגין השקעה בקרקעות במתחם 531 צפויה להיות מאוד נאה, ואף לעלות מידי שנה. נכון להיום, הרווח הצפוי לרוכשים שטחים שמיועדים לצורכי מגורים עומד על מאות אלפי שקלים.

  התמונות להמחשה בלבד. הקרקע אינה זמינה לבנייה. ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים

   ICON ביזנס בנימינה

   פארק העסקים במערב בנימינה

   ICON אנרג'י פארק חדרה

   חדרה, חד/1300

   בן יהודה צפון

   כפר סבא, תוכנית מתאר כוללנית

   קדמת ביאליק

   קריית ביאליק

   שכונת מול הפארק

   רעננה, רע/2020

   רובע הים

   חדרה, חד/2020

   מתחם D2

   עפולה, 12567/ג

   מתחם 531

   הוד השרון, הר/1202

   נוף הירקון

   הוד השרון

   פרויקט ICON אשדוד

   פארק ההייטק, אשדוד