בואו להכיר אותנו

אודות החברה

בעידן שבו כמות הקרקעות למגורים הולכת ופוחתת, ומחירי הנדל"ן מרקיעים שחקים, החלום להגיע לדירה ולנכס נדל"ני מניב במחיר שפוי נראה רחוק מתמיד. החברה למימוש קרקעות – מהמובילות בישראל בתחום שיווק הנדל”ן – הפכה לביתם של אלו הרוצים להגשים תמורה אמתית ומשתלמת עבור כספם: נכס נדל"ן במחיר הוגן ובאזורי ביקוש במרכז ובפריפריה, אשר יכניס רווחים נאים ומשמעותיים. הן בתחום המגורים והן בתחומי המסחר והמשרדים.

זוגות צעירים, משפחות ממעמד הביניים, חברים המעוניינים לגור בסמיכות זה לזה, משקיעים והורים, המעוניינים להבטיח את עתיד ילדיהם, כבר הבינו כי אחת הדרכים הטובות להגשים את חלומם היא לפנות אלינו ואל צוות המומחים שלנו. 

לאחר 20 שנות פעילות וכ- 16 מתחמים אשר נבנו או הופשרו – ניתן לראות את התוצאות השטח!

מחירי הדירות גרף
מדד מחיר הדירות בישראל. מתוך YNET
נגן וידאו

החברה למימוש קרקעות

B.S.B החברה למימוש קרקעות הוקמה בשנת 2011 ומהווה המשך ישיר לפעילותו של המנכ"ל, בני ברנשטיין, העוסק בתחום הנדל"ן כבר מעל ל- 30 שנים. החברה מתמחה בייזום, שיווק ובקידום של פרויקטים בתחום הנדל”ן, בדגש על קרקעות בהליכי הפשרה המיועדות לבנייה רוויה ונכסים מניבים להשקעה.

נבחרת המומחים של החברה מורכבת מאנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחומם: אנשי נדל”ן ותיקים, שמאים, עורכי דין, אנליסטים וכן אנשי מקצוע נוספים.

החברה פועלת בצוותא בכדי להבטיח ללקוח השקעה אשר תישא פרי ובכדי לצמצם עד למינימום את מרכיבי הסיכון המאפיינים אפיקי השקעה אחרים בעולם הנדל”ן.

לאחר למעלה מעשור של פעילות ענפה ברחבי הארץ, מאות יחידות קרקע הפכו לדירות, משפחות רבות נכנסו לגור בביתן החדש ומשקיעים רבים מימשו את הקרקעות שברשותם וזכו בהכנסה נוספת של מאות אלפי שקלים!

כיום, החברה מהווה בית לאלפי לקוחות מרוצים – וניתן לראות את התוצאות בשטח! החברה למימוש קרקעות גורמת להשקעה שלכם להפוך לכדאית – ואת החלום למציאות ממשית.

פרויקטים שהובלנו להצלחה

ICON אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

שכונת מול הפארק

רעננה, רע/2020

רובע הים

חדרה, חד/2020

מתחם 531

הוד השרון, הר/1202

פרויקט ICON אשדוד

פארק ההייטק אשדוד

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע/2020

עזר ויצמן 12

הוד השרון, הר/1200

רח' אנגל 42

כפר סבא הירוקה, כס/80

מתחם פרדס משותף

רעננה, רע/2012 ב

הקישון 2

רעננה

ציר החינוך

הוד השרון, הר' 1302

עזר ויצמן 10

הוד השרון, הר/1200

סקיבין 10

כפר סבא הירוקה, כס/80

סקיבין שינפיין

כפר סבא הירוקה, כס/80

התמר ב' פארק המדע

רחובות, רח/2005/ו

בניין מגורים לשיפוץ

גרמניה, האלה (Halle)

צוות ההנהלה

בני ברנשטיין

מנכ"ל ובעלים

בני ברנשטיין

בעל ותק של 30 שנים בתחום הנדל"ן. בעל מומחיות וניסיון רב בכל תהליכי ההפשרה, בהתנהלות מול הרשויות בתהליכי התכנון והבנייה, סיוע במכירה וייעוץ לבעלי הקרקע, התנהלות מול שמאים ועוד. בעל תואר בהנדסת חשמל מטעם אוניברסיטת באר-שבע ובעל רישיון תיווך מקרקעין.

https://hlk.co.il/wp-content/uploads/2021/09/tomer-hlk.jpg

סמנכ"ל שיווק

תומר ברנשטיין

מכהן כסמנכ"ל השיווק ומנהל את מחלקת השיווק והמכירות. בעברו מילא שורה של תפקידים משמעותיים בחברה. בעל ניסיון רב בתחום המקרקעין ובתחום השיווק.

קלוד החברה למימוש קרקעות

מנהל מכירות

קלוד לוי

בעל 20 שנות ניסיון אשר נצברו במגוון תפקידים, הן כיזם, הן בתפקידי ניהול שונים והן כמשקיע. במסגרת תפקידו אחראי על ניהול פרויקטים וליווי מקצועי של קבוצות השקעה. הודות לניסיונו הרב זכו רבים מלקוחותיו ליהנות מתשואות ורווחים גבוהים במגוון מתחמים ברחבי הארץ ובחו"ל.

רוני מנהלת משרד החברה למימוש קרקעות

מנהלת משרד

רוני שטרנפלד

ממונה על קשרי הלקוחות בחברה ואחראית על תפקודו השוטף של המשרד. במסלול ללימודי תואר ראשון במשפטים כחלק משלים לפעילותה בחברה. בעברה שירתה כקצינה במערך הפיקוד מג״ל.