מתחם D2

עפולה, 12567/ג

City icon

עיר

עפולה

Status icon

סטטוס תכנוני

תכנית מתאר מאושרת

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

1,300 יח"ד

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

  עפולה – מתחם D2 – תכנית 12673/ג

  מדוע להשקיע דווקא בעיר עפולה?

  בשנים האחרונות צוברת העיר עפולה תאוצה בתודעה הציבורית כבירת העמק ,הלכה למעשה, וכעיר מובילה שכיף לחיות בה.
  תנופת הפיתוח לה זוכה העיר נמשכת בכל עת. פרויקטים בתחומי התשתיות, הבנייה, היזמות, המסחר והשירותים, לצד פיתוח השירותים החברתיים מעניקים לתושבים איכות חיים ורמת חיים, כדוגמת הערים המובילות בארץ.
  העיר עפולה היא ביתם של כ – 41,000 תושבים נכון לשנת 2019. עפולה שואפת להגדיל את אוכלוסיית העיר ל-100,000 תושבים בשנים הקרובות, תוך שיפור ופיתוח מתמידים ובהתאם לתכנית המתאר של העיר.

  קצת על מתחם D2 ועל תכנית 12567/ג:

  מתחם D2 בעפולה אושר למגורים בגין תכנית המתאר הכוללנית של עפולה, תכנית 12567/ג וצפוי לכלול כ – 1,300 יח”ד. הקרקע פרטית ומהווה חלק מהפיתוח של העיר עפולה. קרבת המתחם לכביש 6 והקרבה לתחנת הרכבת של עפולה משפיעים באופן ישיר על התפתחות המתחם ותורמים לעליית המחירים המתמדת באזור. התשתיות הלאומיות שנמצאות בקרבת עפולה מקצרות את זמן הנסיעה למרכז . “ההתקרבות” למרכז באה לידי ביטוי בעליות מחירים וביקוש גובר בעיר. דבר אשר צפוי להמשיך ולהשפיע על מחירי הקרקעות במתחם ולהפוך את ההשקעה במתחם לכדאית ומוצלחת.

  הרווחים המשמעותיים במתחם D2:

  השקעה במתחמים מסוגו של מתחם D2 תואמת לשיטה הנקראת “שיטת המספרים הקטנים”. במתחמים כמעין מתחם זה, ניתן להשקיע ולרכוש קרקע בתקציבים נמוכים יחסית. השקעות אלו נוטות להכפיל את שווין ולגדול באופן מהיר יותר מאשר מתחמי יוקרה בהם הקרקע נמכרת במאות ואף במיליוני שקלים. ככל שההליך התכנוני במתחם שכזה יתקדם, כך מחיר הקרקע צפוי לעלות. ומכיוון שמחירן ההתחלתי היה נמוך מלכתחילה, הדרך להכפלת הכסף (ויותר מכך) קצרה משמעותית. בנוסף לכך, אין לשכוח כי קרקעות פרטיות בעלות אופק תכנוני וייעוד לבנייה הן מוצר מבוקש ויקר ערך. ניתן לממש ולמכור את הקרקע בכל שלב וליהנות מרווחים נאים. הרווחים הגדולים ביותר כמובן, צפויים בהגעה לדירה ויכולים להסתכם במאות אחוזים על ההון העצמי שהושקע.

  התמונות להמחשה בלבד. הקרקע אינה זמינה לבנייה. ט.ל.ח

  לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:

   פרויקטים נוספים