מתחם D2

עפולה, 12567\ג

עיר

עפולה

סטטוס תכנוני

מאושרת למגורים

זכויות במתחם/בפרויקט

1,300 יח"ד

רווח משוער

15%-20% לשנה בממוצע

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


עפולה – מתחם D2 – תכנית 12673\ג

מדוע להשקיע דווקא בעיר עפולה?

בשנים האחרונות צוברת העיר עפולה תאוצה בתודעה הציבורית כבירת העמק ,הלכה למעשה, וכעיר מובילה שכיף לחיות בה.
תנופת הפיתוח לה זוכה העיר נמשכת בכל עת. פרויקטים בתחומי התשתיות, הבנייה, היזמות, המסחר והשירותים, לצד פיתוח השירותים החברתיים מעניקים לתושבים איכות חיים ורמת חיים, כדוגמת הערים המובילות בארץ.
העיר עפולה היא ביתם של כ – 41,000 תושבים נכון לשנת 2019. עפולה שואפת להגדיל את אוכלוסיית העיר ל-100,000 תושבים בשנים הקרובות, תוך שיפור ופיתוח מתמידים ובהתאם לתכנית המתאר של העיר.

קצת על מתחם D2 ועל תכנית 12567\ג:

מתחם D2 בעפולה אושר למגורים בגין תכנית המתאר הכוללנית של עפולה, תכנית 12567\ג וצפוי לכלול כ – 1,300 יח"ד. הקרקע פרטית ומהווה חלק מהפיתוח של העיר עפולה. קרבת המתחם לכביש 6 וכן קרבת תחנת הרכבת של עפולה לעיר עפולה משפיעים באופן ישיר על התפתחות המתחם ותורמים לעליית המחירים המתמדת באזור. התשתיות הלאומיות שנמצאות בקרבת עפולה מקרבות את עפולה למרכז באופן משמעותי ומקצרות את זמני הנסיעה. "ההתקרבות" למרכז באה לידי ביטוי בעליות מחירים וביקוש גובר בעיר. דבר אשר צפוי להמשיך ולהשפיע על מחירי הקרקעות במתחם ולהפוך את ההשקעה במתחם לכדאית ומוצלחת.

הרווחים המשמעותיים במתחם D2:

במתחמים מסוגו של מתחם D2 חלה שיטה אשר אנו מכנים בחברתנו "שיטת המספרים הקטנים". במתחמים כמעין מתחם זה ניתן להשקיע ולרכוש קרקע בתקציבים נמוכים יחסית. השקעות אלו נוטות להכפיל את עצמן ולגדול באופן משמעותי מהיר יותר מאשר מתחמי יוקרה בהם הקרקע נמכרת במאות אלפי שקלים. ככל שההליך התכנוני במתחם יתקדם, כך מחיר הקרקע צפוי לעלות. קרקעות פרטיות בעלות עתיד תכנוני מזהיר הן מוצר מבוקש ויקר ערך. ניתן לממש ולמכור את הקרקע בכל שלב וליהנות מרווחים נאים במהלך הדרך. הרווחים הגדולים ביותר כמובן, צפויים בהגעה לדירה ויכולים להסתכם במאות אחוזים על ההון העצמי שהושקע.

הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין

אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

רובע הים

חדרה, חד\2020

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

פרויקט ICON

פארק ההייטק, אשדוד

סגירת תפריט

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם


חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן