מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

עיר

ז'ורי, פולין

סטטוס תכנוני

בנוי

זכויות במתחם/בפרויקט

805 מ"ר בנוי + 3,000 מ"ר

רווח משוער

תזרים 15% תשואה לשנה

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פולין – ז'ורי – מרכז מסחרי מניב

למה להשקיע דווקא בפולין?

פולין ידועה בשנים האחרונות כאחת המדינות המתפתחות ביותר באירופה, בעלת צמיחה כלכלית וכוח עבודה זול. התשתיות ומערכות התחבורה במדינה מעולות וכן המיסוי זול משמעותית מכלל המדינות באירופה. עובדות אלו הופכות את המדינה הפולנית ליעד חם עבור המשקיעים הישראלים. כמו גם, ההתנהלות הנוחה והזמינה במדינה ממול הבנקים והאפשרות במצבים מסוימים לקבל עד 70% מימון ברכישה דרך חברה. כל אלו מהווים יתרונות משמעותיים ביותר והופכים את ההשקעה בפולין לאטרקטיבית ונוחה.

קצת על המגרש ועל העיר ז'ורי:

העיר ז'ורי ממוקמת בחלקה הדרומי של פולין, כ – 37 ק"מ מהעיר קטוביץ ובקרבה לגבול עם צ'כיה והגבול עם סלובקיה. העיר מכילה כ – 60,000 תושבים. המגרש עליו ממוקם הנכס נמצא בלב שכונת מגורים של כ – 10,000 תושבים ומשתרע על כ- 2,793 מ"ר מתוכם 805 מ"ר בנוי. למגרש זכויות ל 3,000 מ"ר מגורים נוספים מעל המבנה המסחרי הקיים דבר אשר הופך את העסקה לרווחית ביותר וצפוי להכניס רווחים היסטריים למשקיעים!

הרווחים משמעותיים בפרויקט:

הנכס מהווה השקעה מדהימה כיוון שהוא משלב בין הכנסה תשואתית גבוהה משכירות לבין רווחים גדולים בגין השבחת הנכס והזכויות הנוספות שיש לנכס. תזרים השכירות הצפוי  של הנכס עומד על 15% as is, ובתוספת שיפוץ יקפוץ ל 17.5%. בנוסף לשכירות, לנכס ישנן זכויות לכ – 3,000 מ"ר מגורים נוספים אשר ניתן יהיה להקים ב כ- 5 קומות מעל הבניין. הזכויות הנוספות שקיימות בנכס וניתנות למימוש,בתוספת תזרים השכירות הקבוע שהנכס מכניס, הופכים את ההשקעה למדהימה וליוצאת דופן ברווחיותה!

 

 

 

התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין

אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

רובע הים

חדרה, חד\2020

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

פרויקט ICON

פארק ההייטק, אשדוד

סגירת תפריט

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם


חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן