מתחם הר 400 – הוד השרון – עתודה הקרקע הצמודה לרמות מנחם ורמת הדר

הוד השרון הר 400 1

הוד השרון הר 400

הוד השרון הר 400 2

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? צרו קשר

רקע אודות תוכנית הר 400 בהוד השרון:

תוכנית הר/400 בהוד השרון, לכשתצא לפועל, צפויה לכלול אלפי יחידות דיור חדשות על הקרקע הצמודה לשכונות ‘רמות מנחם’ ורמת הדר’ היוקרתיות. לאחר אישורה, תוכנית הר 400 תכלול אלפי יחידות דיור חדשות באזור בנוסף לשטחי מסחר ותעסוקה גדולים.

הוד-השרון, הינה העיר הכפרית הגדולה במדינה, ומונה כ- 46,000 תושבים. העיר בירוק, נחשבת לדוגמה לאומית, לצמיחה עירונית המשלבת פיתוח מהיר ובנייה יחד עם שמירה קפדנית על ערכי טבע ונוף.

הוד-השרון מציעה מרחב אורבני עם “ריאות ירוקות”, פארקים מהגדולים בארץ, שפע של גינות, פינות נוי ומתקני משחקים, אולמות ומגרשי ספורט, כבישים רחבים משולבים בכיכרות תנועה מעוצבות. כבישים ארציים עוקפים מקיפים את העיר ומקלים על זרימת התנועה בה.

בשנים האחרונות נמשכת הבנייה והצמיחה של העיר, על פי תוכנית אב, שהוכנה על ידי טובי המומחים לתיכנון אורבני בישראל ואושרה על ידי גורמי התיכנון הממלכתיים.

יתרונות רכישת קרקע להשקעה במתחם הר 400 הוד השרון:

הוד-השרון היא אחת הערים המתוכננות במדינה ובה נבנו שכונות חדשות בסטנדרט גבוה, עשרות מבני חינוך ותשתית כבישים חדישה. כל אלה מושכים תושבים חדשים ברמה סוציו- אקונומית גבוהה מערים אחרות, המצטרפים לתושביה האיכותיים של הוד השרון. הרכישה הינה בתוכנית הר 400 – עתודה הקרקע הצמודה לשכונות היוקרתיות של הוד השרון רמות מנחם ורמת הדר.

בימים אלה נבנה אגם אקולוגי המהווה חלק מפארק בגודל של כ- 1,400 דונם. קיים הסכם שיתוף בין הרוכשים לבין חברה קבלנית גדולה שגם היא רכשה חלקה של 5 דונם במתחם הר 400.

רכישת קרקע פרטית המהווה כ- 7% מסך הקרקעות בארץ (93% הינן קרקעות מנהל).

סטטוס הקרקע במתחם הר 400 בהוד השרון:

תוכנית הר 400 נמצאת בהליכי הפשרה מתקדמים ונכנסה לתוכנית המתאר הר/2050 שאושרה לאחרונה ע”י הועדה המחוזית.

הקרקע אינה זמינה לבנייה.

אנו משערים כי השקעה בקרקע תניב תשואות של בין 15% ל 20% בממוצע לשנה

 

התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד. ט.ל.ח