שדה התעופה, תמל\ 3006

הרצליה

City icon

עיר

הרצליה

Status icon

סטטוס תכנוני

בהליכי קידום בותמ"ל

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

כ - 12,000 יח"ד

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


הרצליה – שדה התעופה – תמל\ 3006

מדוע להשקיע דווקא בקרקע בהרצליה ?

הרצליה היא עיר מרכזית ומפותחת המשלבת בין יתרונות העיר הגדולה לבין היתרונות במגורים באזור כפרי. השילוב המנצח בין מרכזים מסחריים ענפים לבין שכונות מגורים נעימות וירוקות, יוצר סביבת מגורים אידיאלית. האוכלוסייה המקומית בעלת חתך סוציו-אקונומי גבוה והתושבים נהנים מאיכות חיים בסטנדרט גבוה הן מבחינת פיתוח סביבתי והן בשל היצע התרבות, החינוך והספורט בעיר. העיר נושקת לתל אביב, ובעלת נגישות גבוהה לתשתיות כגון תחנת הרכבת הפעילה של הרצליה וכן גישה ישירה לצירי התנועה המרכזיים ולכבישים המהירים. רכישת קרקע פרטית מהווה רק כ- 7% מסך הקרקעות בארץ (93% מהקרקעות בארץ הן קרקעות מנהל). ועל כן, קרקע פרטית עם עתיד תכנוני מזהיר בעיר מבוקשת ויוקרתית כמו העיר הרצליה היא מוצר שקשה להשיג אשר שווה כסף רב ומחירו רק ימשיך לעלות עם התקדמות התכנית בוועדות התכנון השונות.

קצת על מתחם שדה התעופה ברצליה:

מתחם שדה התעופה בהרצליה ממוקם בין כפר שמריהו ממערב, שדרות ירושלים ממזרח, דרך הבריגדה היהודית מדרום וגובל עם רעננה וכביש 531 מצפון. במאי 2014, הציגה עיריית הרצליה לוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה את תכנית המתאר עד לשנת 2030, תכנית לפיה ייקבע איך תיראה הרצליה בשנים הקרובות. עיקרי התוכנית אותה קידם ראש העיר משה פדלון כוללת התייחסות לשדה התעופה, כמו גם הוספת 25,000 יחידות דיור, מרביתן באזור שדה התעופה, שיתווספו לעיר בשנים הבאות. בעיריית הרצליה כבר מתכוננים לבנייה המסיבית המתוכננת במקום, בנייה במסגרתה ייבנה רובע אורבני חדש, שיכלול בין היתר עשרות אלפי יחידות דיור בשטח המשתרע על כ-1,500 דונם. התוכנית נמצאת בהליכי תכנון והכנה. העירייה בחרה את משרד האדריכלים "פרחי–צפריר" כזוכה בתחרות התכנון למתחם במהלך שנת 2015. הקרקע היא קרקע פרטית ונמצאת בסטטוס חקלאי. נכון לשנת 2020 מקודמת תכנית תמל\ 3006 במתחם שדה התעופה, המדברת על הקמת 10,000 יחידות דיור, 80,000 מ"ר של תעסוקה וכן 700 יחידות דיור מוגן. התכנית נמצאת בהליכי קידום מתקדמים בותמ"ל, הוועדה הארצית לתכנון ולבניה של מתחמים מועדפים לדיור.

הרווחים המשמעותיים בפרויקט:

משקיעים אשר רכשו את הקרקע בעודה קרקע בסטטוס חקלאי צפויים ליהנות מרווחים של עשרות ומאות אחוזים עם התקדמות ההליך התכנוני במתחם. קרקעות מסוג זה נוטות לתת תשואות של כ – 15-20% בממוצע לשנה על ההון העצמי (לא בצורת תזרים). ההשקעה במתחם היא השקעה מעולה וככל שההליך התכנוני ילך ויתקדם בוועדות התכנון השונות, מחיר הקרקע צפוי להמשיך ולעלות. הרווחים הגבוהים ביותר צפויים להתקבל בעת הגעה לדירה.

הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

פרויקט ICON אשדוד

פארק ההייטק, אשדוד

ICON אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

רובע הים

חדרה, חד\2020

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין