רובע הים

חדרה, חד\2020

עיר

חדרה

סטטוס תכנוני

תכנית מתאר מאושרת

זכויות במתחם/בפרויקט

10,000 יח"ד

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


חדרה – מתחם רובע הים – חד\2020

מדוע להשקיע דווקא בחדרה?

אם פספסתם את ההשקעה בעיר ימים נתניה, אל תפספסו את ההזדמנות לרכוש קרקע להשקעה בעיר ימים חדרה (המכונה גם רובע הים של חדרה) וליהנות מהשקעה מדהימה! אזור מערב חדרה הופך בשנים האחרונות לאחד האזורים האטרקטיביים בישראל, הן מבחינת הקרבה והנגישות לצירי תנועה מרכזיים והן מבחינת איכות חיים ומגורים ליד הים. לאורך החוף של חדרה קיימים ומתוכננים פרויקטים יוקרתיים לדירות נופש כדוגמת "כפר הים" ובחופים מתקיימות פעילויות ימיות מגוונת, חלקן באמצעות מועדוני שיט וגלישה הפועלים בחוף להנאת חובבי הים ותושבי הסביבה. ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, הציב את מערב העיר כיעד אסטרטגי לפיתוח העיר ומיצובה כעיר מובילה וכן בנוסף למתחם חדרה רובע הים מתווספים מתחמים כגון מתחם תעשייה ועסקים במקום שבו שכנה בעבר מעברת אגרובנק ומתחם אנרג'י פארק והוא יכיל כחצי מיליון מ"ר לעסקים, מסחר ותעסוקה בבנייה ירוקה.

קצת על מתחם חדרה רובע הים ועל תכנית חד\2020:

פרויקט עיר ימים חדרה, או בשמו השני, חדרה רובע הים, הוא פרויקט שכונת מגורים של כ – 10,000 יחידות דיור חדשות שיוסיפו לעיר חדרה כ- 35,000 תושבים בנוסף לטיילת חופית, פארק אזורי בהיקף 600 דונם וכ- 1,400 חדרי מלון. עיריית חדרה אישרה סכום של 8 מיליון שקלים לפיתוח מתחם רובע הים במערב העיר, הממוקם מצפון לגבעת אולגה ועד נחל חדרה ומשתרע על פני כ-2,600 דונם. רצועת החוף בצפון מערב חדרה היא אחת מרצועת החוף המבוקשות לבניה בישראל! באזור זה מתוכננת בנייה למגורים, מלונאות, טיילות ומסחר על פני כאלפיים דונם. מערב חדרה (רובע עיר ימים) יהפוך לאחד האזורים האטרקטיביים בישראל, גם מבחינת הקרבה והנגישות לצירי התנועה המרכזיים לכיוון דרום ולכיוון צפון, וגם מבחינת איכות החיים. האדריכל טומי לייטרסדורף, שתכנן את מתחם נתניה עיר ימים – אשר נחל הצלחה עצומה, נבחר לתכנן את פרויקט רובע הים בחדרה. רכישת קרקע להשקעה במתחם היום תביא לחסכון ניכר בעלויות הדירה ובהוצאות מס רכישה. הקרקע מופשרת בגין תכנית המתאר של חדרה חד\2020 ומיועדת לבנייה. הקרבה לים ולתשתיות משפיעה באופן ישיר על שווי הקרקעות במתחם. אם תשלבו את מאפייני המיקום של הקרקע בחדרה עם הסטטוס התכנוני המתקדם והקרבה לתשתיות תוכלו לראות בבירור כי קרקע להשקעה במתחם צפויה להניב רווחים גדולים ולהוות השקעה נבונה וחכמה.

הרווחים המשמעותיים בפרויקט:

משקיעים אשר ירכשו במתחם צפויים לחסוך סכומים ענקיים בהגעה לדירה וכן במס רכישה והוצאות נלוות. הרווחים בדירה יכולים להגיע לסדר גודל של כ – 1,000,000 ש"ח ואף יותר מכך במקרים מסוימים. קרקעות להשקעה בקרבה לים הן מוצר נדיר ביותר במדינת ישראל, במיוחד כאלו בסטטוס תכנוני מתקדם ובייעוד למגורים. קרקעות אלו הן מוצר סחיר ביותר שניתן לממש לכל אורך ההשקעה ולקבל מהן רווח נאה המתעלה על שאר אפיקי ההשקעה במדינה.

 

חדרה רובע הים תמונת הדמיה
בתמונה: הדמיה של רובע הים בחדרה קרדיט: תכנון: לייטרסדורף-בן דיין אדריכלים, הדמיות: 3DVision
הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

פרויקט ICON

פארק ההייטק, אשדוד

אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

רובע הים

חדרה, חד\2020

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין