מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

City icon

עיר

רעננה

Status icon

סטטוס תכנוני

הפקדת תוכניות מפורטות

Key icon

זכויות במתחם/בפרויקט

145,000 מ"ר תעסוקה

Profit icon

רווח משוער

מאות אלפי שקלים!

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


רעננה – מול הפארק – מרכז העסקים החדש – רע\2020

איך לבחור את ההשקעה הנכונה?

כיום, בסביבת הריבית הנמוכה במשק חסרות אפשרויות השקעה נבונות. אפשרות ההשקעה בבורסה ממזמן מאכזבת, הריבית בבנקים אפסית ומגוחכת ואפילו ההשקעה בדירות נעשתה מסוכנת במיוחד לאור העובדה שלשוק הדירות הולך להיכנס מאגר של אלפי נכסים חדשים שחלק לא קטן מהם באזורי ביקוש. אי לכך, בסביבת השקעה כזו צריכים להיות יצירתיים וצריכים לאתר השקעה שמצד אחד ההיצע הולך וקטן ומצד שני הביקוש הולך וגדל. השקעה מעין זו יכולה בהחלט להיות קרקע ששינתה כבר את ייעודה מקרקע חקלאית לקרקע לבניה ובקרבת תשתיות, כך שבעוד שנים מועטות, אחרי שתאושר תוכנית מפורטת בוועדה המקומית, ניתן יהיה להגיש בקשה להיתר בנייה ולבנות עליה. חשוב מאוד לשים את הדגש שהקרקע תהיה באזורי ביקוש והאזור ילך ויתפתח. ככל שהאזור יתפתח יותר כך ערך הקרקע יעלה. 

רע 2020 תעסוקה
רע/2020 – תמונה להמחשה בלבד

 

מדוע להשקיע דווקא בקרקע ברעננה בתכנית רע' 2020?

החברה למימוש קרקעות בהנהלת בני ברנשטיין, איתרה אזור ברעננה מול הפארק, בשטח שנכלל בתוכנית רע' 2020.האזור צמוד לתשתיות להסעת המונים כגון רכבת ישראל, "תחנת רכבת רעננה דרום"  וכביש הרוחב החשוב 531 המחבר את העיר לכבישי האורך החשובים ביותר באזור (כביש 4, כביש 2, וכביש 6). מטרת עיריית רעננה וכן מטרת תכנית רע' 2020 היא שינוי ייעוד הקרקע במתחם מייעוד חקלאי לייעוד של תעסוקה ומסחר והקמת מרכז תעסוקה ועסקים חדש במערב העיר רעננה בצמידות לתחנת רכבת ותשתיות. קחו את העיר רעננה, אשר נחשבת אחת הערים החזקות בארץ ובעלת חתך הסוציואקונומי מהגבוהים בישראל, ותשלבו אותה עם סביבה עתירת התשתיות לאומיות – במהרה תגיעו למסקנה שהאזור שבסמוך לרכבת הוא אזור נדיר הטומן בחובו הזדמנויות השקעה מעולות, הן בשטחי קרקע לתעסוקה והן בשטחי קרקע למגורים.

 

קצת על המתחם ועל תכנית רע' 2020 ברעננה:

במסגרת התוכנית רע' 2020 עתידים להיבנות כ – 130,000 מ"ר של שטחי משרדים וכן כ -15,000 מ"ר של שטחי תעסוקה. בצמידות למרכזי המשרדים והמסחר החדשים שיקומו מתוכננים להיבנות בנייני מגורים בני 10 קומות ו כ-2,000 יח"ד. הרעיון סביב המתחם הוא הקמה של מרכז תעסוקה עם גישה מהירה לתחנת הרכבת רעננה דרום וכבישים מרכזיים. במתחם מתוכננים מתחמי תעסוקה (הייטק) בגובה של עד 7 קומות, כאשר קומות הקרקע תהיינה קומות מסחר וחנויות אשר יהוו מרכזי פנאי בילוי לאנשי הייטק ולתושבי רעננה וסביבתה. לאחרונה, חברת עזריאלי קנתה את 2 בתי האבות והמרכז המסחרי הצמוד אליהם, מתוך מגמה לבנות מרכזי מסחר ומשרדים במתחם. כל זאת מתוך ראיית הנולד שהאזור יתפתח ויושבח בשנים הקרובות. אז נשאלת השאלה: אם חברת עזריאלי רואה את הנולד, למה שהמשקיעים לא יראו את הנולד? 

הרווחים המשמעותיים בפרויקט:

השקעה במתחם צפויה להכניס רווחים של מאות אלפי שקלים בבניית משרד או חנות. משקיעים שירכשו במתחם יהיו בעלים של נכס במתחם העסקים והמבוקש ביותר ברעננה בצמידות לרכבת וכבישים מהירים!

 

הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

פרויקט ICON אשדוד

פארק ההייטק, אשדוד

ICON אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

רובע הים

חדרה, חד\2020

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין