נוף הירקון

הוד השרון, תמ"א 1\48

עיר

הוד השרון

סטטוס תכנוני

שלבי אישור מתקדמים בותמ"ל

זכויות במתחם/בפרויקט

6,000-9,000 יח"ד

רווח משוער

15%-20% לשנה בממוצע

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


הוד השרון – מתחם נוף הירקון – תמ"א 1\48

מדוע להשקיע דווקא בקרקע בהוד השרון?

הוד-השרון, הינה העיר הכפרית הגדולה במדינה, ומונה כ- 46,000 תושבים. העיר בירוק, נחשבת לדוגמה לאומית, לצמיחה עירונית המשלבת פיתוח מהיר ובנייה יחד עם שמירה קפדנית על ערכי טבע ונוף. בשנים האחרונות נהנו תושבי העיר הוד השרון מהתחלות בניה רבות במגוון מתחמים וכן מהקמה של שכונות מגורים חדשות בסטנדרט גבוה אשר התווספו לעשרות מבני חינוך. כמו כן, מציעה העיר מרחב אורבני עם "ריאות ירוקות", פארקים מהגדולים בארץ, שפע של גינות, פינות נוי ומתקני משחקים, אולמות ומגרשי ספורט, כבישים רחבים משולבים בכיכרות תנועה מעוצבות. כבישים ארציים עוקפים מקיפים את העיר ומקלים על זרימת התנועה בה. כל אלו מושכים תושבים חדשים בחתך סוציו-אקונומית גבוה מערים סמוכות, המצטרפים לתושביה האיכותיים של הוד השרון. כחלק מפרויקט העיר הוד השרון להחייאת נחלי העיר הוקם אגם אקולוגי המשתרע על שטח של כ- 27 דונמים ומהווה חלק מפארק בגודל של כ- 1,400 דונמים המשמש את תושבי העיר והסביבה. הקרקעות הפרטיות בארץ ישאל מהוות כ – 7% מסך כלל הקרקעות במדינה ועל כן, קרקע פרטית מהווה מצרך נדיר ויקר ערך. במיוחד בערים איכותיות כמו הוד השרון ובמיוחד כאשר הקרקע נמצאת בתוך הליך תכנוני ומיועדת לקבל זכויות בניה. ככל שההליך התכנוני ילך ויתקדם כך ערך הקרקע ילך ויעלה. בשנים האחרונות נמשכת הבנייה והצמיחה של העיר, על פי תוכנית אב, שהוכנה על ידי טובי המומחים לתכנון אורבני בישראל ואושרה על ידי גורמי התכנון הממלכתיים.

 

קצת על המתחם נוף הירקון, על תכנית הר' 400 ותכנית תמ"א 1\48 ברעננה:

התוכנית ההיסטורית הר' 400 בהוד השרון כללה תכנון של אלפי יחידות דיור חדשות בנוסף לשטחי מסחר ותעסוקה על עתודת הקרקע של מתחם "נוף הירקון", או בשמו הקודם, "הוד הירקון" הצמודה לשכונות 'רמות מנחם' ורמת הדר' היוקרתיות. כיום, הוועדה הארצית לקחה סמכויות על המתחם ומקדמת את תמ"א 1\48, תכנית המתאר הארצית למתחם הצפויה לכלול תוספת של אלפי יחידות דיור בהשוואה לתכנית הקודמת ולהכניס רווחים עצומים לבעלי הקרקעות במתחם. בנוסף לתמ"א 1\48, המתחם נכלל ביעוד למגורים גם בתכנית המתאר הכוללנית של הוד השרון, הר' 2050. כיום הקרקע בסטטוס חלקאי ונמצאת בשלבי אישור מתקדמים בותמ"ל נכון לשנת 2020.

היתרונות והרווחים המשמעותיים במתחם נוף הירקון בהוד השרון:

כפי שכבר הזכרנו, כמות הקרקעות הפרטיות בארץ ישאל מהווה רק כ – 7% מסך כלל הקרקעות במדינה, עובדה ההופכת את הקרקעות הפרטיות למצרך יקר ערך עם ביקוש גובר והיצע מצטמצם. רכישת קרקע חקלאית הנמצאת בהליכי הפשרה היא בעלת פוטנציאל רווח גדול ביותר ובהגעה לדירות ניתן להרוויח מאות אחוזים על ההון העצמי ולחסוך מאות ואף מיליוני שקלים. אופציה נוספת היא לממש את הקרקע גם בשלבים הקודמים לבנייה וליהנות מרווחים של 0 משוערים של כ 15-20% בממוצע לשנה על ההון העצמי עם התקדמות ההליכים התכנוניים.

הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית. התמונות להמחשה בלבד – ט.ל.ח

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום:


פרויקטים נוספים

אנרג'י פארק חדרה

חדרה, חד/1300

מרכז מסחרי

ז'ורי, פולין

מבני מגורים מניבים

סטריקוב ולודג', פולין

שכונת מול הפארק

רעננה, רע\2020

מרכז העסקים החדש

רעננה, רע\2020

מתחם D2

עפולה, 12567\ג

קדמת ביאליק

קריית ביאליק

מתחם 531

הוד השרון, הר\1202

פרויקט ICON

פארק ההייטק, אשדוד

נוף הירקון

הוד השרון, תמ"א 1\48

סגירת תפריט

יצירת קשר מהירה

מלא את הטופס ונציג מטעמנו
יצור עמך קשר בהקדם


חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן