מחלקות החברה

מקצועיות היא אמת מידה מחייבת. היא הבסיס להצלחה לטווח ארוך. היא הדרך שלנו להמשיך להציג בפניכם עוד ועוד סיפורי הצלחה. וכדי לעשות זאת, כדי לספק לכם מענה מקיף ומדויק, הוקמו המחלקות המקצועיות שלנו. כל מחלקה מתמחה בשלב אחר בתהליך, כולן פועלות בשיתוף פעולה זו עם זו, ושילוב בין שלוש המחלקות מביא בסופו של יום לכך שאתם, הלקוחות, נהנים מהתוצאות.

1. איתור קרקעות

מחלקת איתור הקרקעות היא חוד החנית של החברה. למחלקה קריטריונים מחמירים לבחירת הקרקעות הפוטנציאליות לרכישה ע”י קבוצות השקעה.

 

אנשי המחלקה מקפידים להיות תמיד עם יד על הדופק, לבחון באופן שוטף את היצע הקרקעות ואת איכותן, לעקוב אחרי תהליכי התכנון והפיתוח העתידי ברשויות המקומיות ולסנן קרקעות שההשקעה בהן מסוכנת או ספקולטיבית מדי.

הבחירה של הקרקעות נעשת ע”י הקריטריונים הבאים: קרקעות פרטיות, קרקעות המקודמות ע”י הוועדה המקומית, קרקעות באזורי ביקוש וקרקעות הצמודות למגורים ומסחר קיימים.

2. שיווק ומכירות

מחלקת השיווק והמכירות של החברה נמצאת עם הפנים תמיד קדימה. צוותי המחלקה בוחנים בקפידה כל פרויקט ופרויקט, ומוודאים את צרכי הלקוח.

 

המחלקה דואגת לבצע התאמה עבור הלקוח תוך תהליך בחינה קפדני של צורכי הלקוח , מבחינת מימון, מיקום, מימוש ואפשרויות נוספות, וכל זאת עד אשר הלקוח מרגיש שלם ובטוח לגבי העסקה אותה הוא מבצע.

אנו יודעים שהצלחנו כאשר הלקוחות מרוצים, מפרגנים וחזרו בזמן פעילות החברה שוב ושוב ברכישות חוזרות.

3. ליווי שוטף לאחר רכישה

מחלקת הליווי והייעוץ הפיננסי מטפלות בלקוח החל משלב רכישתו את הקרקע ומלוות אותו בשלבים השונים של הפשרת הקרקע ומעניקה שירותים וסיוע בהליך מכירת הקרקע ומימושה.

 

שירות הייעוץ הפיננסי כולל את כלל ההיבטים הכלכליים הכרוכים בפרויקטים שלנו – החל מבחינת כדאיות העסקה והכנת תכנית עסקית ריאלית המותאמת לצרכים של כל לקוח, דרך גיבוש אפיקי השקעה רלוונטיים, הכנת תיק השקעות כולל במתחמים שונים בארץ ובחו”ל, תכנון תזרים מזומנים עתידי וכלה בליווי הלקוח בתהליך השגת המימון.

המחלקה מעניקה את כל השירותים וסיוע בהליך מכירת הקרקע ומימושה ברווח הון, הייעוץ השוטף ניתן לאחר הליך ההפשרה, אפשרות רכישת שטחים נוספים על מנת שלקוחות יכנסו להגרלה לדירות מיוחדות בפרויקטים (פנטהאוז, דירות גן וכדומה) ברווח הון גבוה ביותר, התנהלות מול הרשות המקומית ועוד.

המחלקה נתמכת באנשי מקצוע נוספים בתחום הכספים והפיננסים כגון כלכלנים ורואי חשבון אשר עתידים לתת מענה עבורכם בכל שאלה, סוגיה או התלבטות.

ייעוץ משפטי החברה למימוש קרקעות עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם קשת רחבה של משרדי עורכי דין – כולם מהמובילים והגדולים בישראל בעלי התמחות בנדל”ן וברשויות המקומיות בהן החברה פעילה. הקשר ההדוק עם משפטנים ועם יועצים מהשורה הראשונה מבטיח שירות משפטי מקצועי בעבודה מול הרשויות, עבודה וניסוח הסכמים המשפטיים מול בעלי המקצוע השונים בהליך הבנייה, התנהלות מול קבוצות ובעלי קרקע אחרים במתחמי הבנייה ושלל שירותים משפטיים מקצועיים וחשובים לעין ערוך אשר עוזרים בהליך מימוש הקרקע ובתהליכי הבנייה.